Bliźnięta Zodiak

Bliźnięta: 21 maj/21 czerwiec: żywioł – powietrze: władca-Merkury

KOBIETA

Interesuje się wszelkimi badaniami i doniesieniami z dziedziny seksu i chętnie wypróbowuje zdobytą wiedzę. Nie ma w niej pruderii, jest na to zbyt ciekawa. Jednak przy całej swej odwadze i otwartości – pozostaje powierzchowna. Prawdziwa, głęboka zmysłowość nie jest jej dana. Jest ciekawa, wciąż chce próbować i testować mężczyzn. Początkowo nie angażuje się uczuciowo. Dużo flirtuje, ale nie wiążąco.  Z reguły dobiera mężczyzn o zbliżonym do jej temperamencie.

Kobieta Bliźniak potrzebuje w łóżku urozmaicenia i jeśli jeden mężczyzna tego jej nie daje, poszukuje innych. Mężczyzn, którzy podchodzą do niej nie dość odważnie, uważa za nieciekawych. Chętnie całuje, pieści i szepce czułe słowa. Potrafi też darzyć tkliwym uczuciem kobiety.

Strefami erogennymi są dłonie i ramiona. Ceni, kiedy mężczyzna całuje jej palce albo wewnętrzną stronę dłoni i delikatną, miękką skórę od łokci po pachy. Jej wyobraźnia odnosi się raczej do osób niż do praktyk. Fantazjuje na temat balów kostiumowych, spotkań z aktorami czy piosenkarzami.

MĘŻCZYZNA

Może to robić wszędzie i z wieloma kobietami. Jest mistrzem perswazji. Bywa Don Juanem. Nie należy jednak zbyt wiele spodziewać się po nim w łóżku. Zależy mu bardziej na zaspokojeniu własnej ciekawości, niż na zadowoleniu partnerki.

Nie zachowuje się zbyt natarczywie, ani zbyt namiętnie. Podnieca go seks oglądany – chce to robić przy świetle, przed lustrem. Popada w ekstazę, gdy akt miłosny nagrywa się na video – staje się wówczas aktorem i widzem zarazem.

Wyobrażenie seksualnej aktywności podnieca go bardziej, niż sama aktywność. Lubi pieścić za uchem i błądzić palcami po plecach kobiety. Kulminację przeżywa szybko i gwałtownie. Potem zastanawia się, czy było to warte zachodu.

Baran  Byk  Bliźnięta  Rak  Lew  Panna  Waga  Skorpion  Strzelec  Koziorożec  Wodnik  Ryby


star - najlepsze strony ezoteryczne w internecie

mapa strony