Byk Zodiak

Byk: 20 kwiecień/20 maj: żywioł – ziemia: władca – Wenus

KOBIETA

Jej potrzeby erotyczne nie są uzależnione od czynników zewnętrznych, od nastroju, pory dnia i roku. Spełnienie tych potrzeb, ma decydujący wpływ na jej samopoczucie. Aby w pełni cieszyć się seksem, kobieta Byk musi mieć zapewnione poczucie bezpieczeństwa. Najbardziej lubi silne, trwałe związki i w takich najczęściej pozostaje. Systematyczne zaspokajanie potrzeb zapewnia jej komfort. Lubi poddawać się pewnej przemocy. Stara się zachować dystans i pozoruje opór.

Chce być zdobyta i leżeć w ramionach kochanka jak upolowana zdobycz. Podnieca ją wyobrażenie sobie tych zmagań. Dużą przyjemność sprawiają jej praktyki oralne. Nie potrzebuje specjalnych technik, ale jest ciekawa i niczego nie odrzuca. Szyja i kark to miejsca najwrażliwsze. Lubi, by ją tam gładzić i silniej obejmować.

Marzy o „słodkim brutalu”. W jej snach i marzeniach przeważa przemoc, podczas gdy naprawdę preferuje mężczyzn łagodnych i opiekuńczych. W jej wyobrażeniach dominuje nieład i chaos, w rzeczywistości zaś lubi harmonię.

MĘŻCZYZNA

Urodzony w pierwszych dwóch tygodniach tego znaku jest agresywny i niecierpliwy, zaś ten z dwóch następnych tygodni taktowny i dowcipny. Jak każdy byk astrologiczny. Byki są pełne energii i sił witalnych. Ich siła napędowa jest niemal niewyczerpana.

Swoje namiętności rozładowują w komfortowej oprawie. Byk je i pije, nawet, gdy nie jest głodny, ani spragniony. To samo dotyczy seksu. Chce wciąż próbować i smakować.

Wierzy w swoją potencję i nie ma kłopotów z jej udowodnieniem. Jest raczej gwałtowny, w łóżku trzeba go nieraz hamować. Można mieć zastrzeżenia, co do jego siły i ognia, ale nie w odniesieniu do zdolności wczuwania się w sytuację.

Baran  Byk  Bliźnięta  Rak  Lew  Panna  Waga  Skorpion  Strzelec  Koziorożec  Wodnik  Ryby


star - najlepsze strony ezoteryczne w internecie

mapa strony