Horoskop Cygański

Znajdź swój znak w horoskopie cygańskim. Wróżba opiera się na symbolicznym znaczeniu wybranych kart. Tutaj dowiesz się, jaka karta jest Ci przyporządkowana.

Szóstka trefl (30 XII – 15 II), Siódemka trefl (16 II – 5 IV), Ósemka trefl (6 IV – 18 VI), Dziewiątka kier (19 VI – 2 VII), Dziesiątka karo (3 VII – 10 IX), Walet pik (11 IX – 11 XI), Dama trefl (12 XI – 22 XII), Król kier (23 XII – 29 XII

Horoskop Cygański – Siódemka Trefl
Osoba, którą los skierował na ten świat w tym czasie jest dowcipna, bardzo elokwentna, przy czym jej naczelnym dążeniem jest unikanie wszelkich sporów i nieporozumień. Taki człowiek jest uprzejmy i życzliwie usposobiony do otaczającego świata. Jest urodzonym optymistą. Można polegać na jego prawości i lojalności. Bywa powszechnie lubiany, ma wielu przyjaciół i bardzo szeroki krąg znajomych. Sam jednakże lubi odosobnienie. Zawsze kieruje nim logika i zdrowy rozsądek. Może dojść w życiu do dużych sukcesów w dziedzinie nauki. Ludzie Ci, traktują dzieci w sposób powierzchowny, niemal obojętny. Nie wynika to z ich złej woli, lecz z wrodzonego egocentryzmu. Lubią ryzyko, mają skłonności do hazardu, licząc bardziej na szczęśliwy traf, niż na pracę i konsekwentne działanie.

Horoskop Cygański – Ósemka Trefl
Ten, kto urodził się pod tym znakiem jest osobą ambitną, lubi podróże i chociaż zazwyczaj jest zamknięty w sobie, gotów jest zawsze do obrony swych interesów. Jest to człowiek poszukujący przygód, wykazujący zamiłowania sportowe.  Często podejmuje ryzykowne przedsięwzięcia. Urodzeni w tym okresie nie mają zbyt wiele szczęścia, ale niezbyt o to dbają. Własne działania nie przysparzają im dóbr materialnych i jeśli je uzyskują, to głównie dzięki spadkom i darowiznom. Nie mają zbyt dobrego zdrowia, ale nie lubią się skarżyć, ani też zasmucać otoczenia swoimi kłopotami. Wolą być słuchaczami zwierzeń innych, niż sami zdradzać swe wewnętrzne tajemnice. Kobiety spod znaku 8 Trefl odznaczają się dużą uczciwością, subtelnością i delikatnością. Są bardzo dobrymi matkami, żonami i kochankami.

Dziewiątka Kier


star - najlepsze strony ezoteryczne w internecie

mapa strony