Horoskop Cygański

Znajdź swój znak w horoskopie cygańskim. Wróżba opiera się na symbolicznym znaczeniu wybranych kart. Tutaj dowiesz się, jaka karta jest Ci przyporządkowana.

Szóstka trefl (30 XII – 15 II), Siódemka trefl (16 II – 5 IV), Ósemka trefl (6 IV – 18 VI), Dziewiątka kier (19 VI – 2 VII), Dziesiątka karo (3 VII – 10 IX), Walet pik (11 IX – 11 XI), Dama trefl (12 XI – 22 XII), Król kier (23 XII – 29 XII

Horoskop Cygański – Dziewiątka Kier
Horoskop cygański uznaje ten okres za dość specyficzny. Według minionych wierzeń, w tym czasie rodzą się ludzie o wybitnych zdolnościach artystycznych. Większość cygańskich twórców urodziła się właśnie pod znakiem 9 Kier. Również najwięksi wróżbici cygańscy przychodzą na świat w tym czasie. Człowiek spod 9 Kier jest praktyczny, sprytny, umie wykorzystać okazje życiowe i zdobywać majątek. Jednak łatwo zdobyte pieniądze zazwyczaj równie szybko traci. Urodzeni pomiędzy 19.VI a 2.VII to tzw. niespokojne duchy i trudno im utrzymać się dłużej w jednym miejscu. Już od najmłodszych lat są błyskotliwi, pilni i pracowici. Zwykle niezbyt szczęśliwi w małżeństwie. Kobietom przeszkadza w takich mężczyznach zbytnia zaborczość wobec partnera. Panowie mają ogromny temperament, co nie zawsze pomaga w zachowaniu wierności.

Horoskop Cygański – Dziesiątka Karo
Ci, którym patronuje dziesiątka Karo są namiętni, a przy tym i bardzo uczciwi. Osoby, które obdarowały swoją miłością, otaczają szczególną opieką i w każdej chwili są w stanie stanąć w ich obronie. W takich sytuacjach Dziesiątki Karo bywają bardzo groźne. Są przy tym wspaniałymi przyjaciółmi, ale i bardzo groźnymi wrogami. Cokolwiek robią – czynią to z całego serca i dzięki temu osiągają powodzenie. Dziesiątka Karo jest stała, pewna siebie, ostrożna, dyplomatyczna – potrafi umiejętnie układać swe plany i zręcznie wcielać je w czyn. Ludzie spod tego znaku odznaczają się dużą siłą fizyczną i dobrym zdrowiem. W małżeństwie dążą do zachowania prawa do pewnej niezależności duchowej. Mają własne, indywidualne spojrzenie na świat, lecz nigdy nie narzucają go swojemu otoczeniu.

Walet Pik


star - najlepsze strony ezoteryczne w internecie

mapa strony