Horoskop Cygański

Horoskop Cygański znany był w Europie już od stuleci, lecz na jego wątek natknięto się przypadkiem, na początku XX wieku w Prowansji. Natomiast horoskop ten, w Polsce jest jeszcze mało znany. Pomimo wieloletnich badań, do dziś nie udało się bezspornie ustalić, dlaczego określone karty – w tym przypadku, znaczenie ośmiu kart, posłużyły do nieziemskich praktyk określania czyjegoś charakteru, oraz jego losu.

Horoskop Cygański bazuje na kartach do gry. Wróżba opiera się na symbolicznym znaczeniu wybranych kart. Do poszczególnych miesięcy w roku przydzielono określony znak horoskopu cygańskiego. Znajdź swój znak w horoskopie cygańskim. Tutaj dowiesz się, jaka karta jest Ci przyporządkowana.

Szóstka trefl (30 XII – 15 II), Siódemka trefl (16 II – 5 IV), Ósemka trefl (6 IV – 18 VI),

Dziewiątka kier (19 VI – 2 VII), Dziesiątka karo (3 VII – 10 IX), Walet pik (11 IX – 11 XI),

Dama trefl (12 XI – 22 XII), Król kier (23 XII – 29 XII

Horoskop Cygański – Szóstka Trefl

Wszyscy, którzy przyszli na świat w tym czasie charakteryzują się dużym rozsądkiem, wytrwałością, uczuciowością i cierpliwością. Trzeba jednak zaznaczyć, że cechuje ich egoizm. Pragną one urządzić swoje życie jak najwygodniej. Drzemią w nich różne pragnienia, takie jak poszukiwanie poklasku, podziwu i sławy. W miłości chciałyby przeżyć coś ponad banał. Ciągle szukają tej wymarzonej księżniczki lub królewicza z bajki. W efekcie rzadko są szczęśliwe i częściej bywają kochane, niż sami kochający. Zazwyczaj bezgranicznie ufają ludziom, co nieraz odbija się to na ich życiu osobistym. Ich wielki gust, i wrażliwość predysponują takie osoby do zawodów artystycznych. Są zazwyczaj zbyt tolerancyjni w stosunku do swego potomstwa i dlatego dzieci sprawiają im dużo kłopotów wychowawczych. Wśród urodzonych w tym czasie rzadko spotyka się uwodzicielskie, czy też czarujące kobiety. W małżeństwie kobiety lubią rządzić, nie znoszą sprzeciwu i najczęściej są podporą dla „słabych” mężów.

Siódemka Trefl


star - najlepsze strony ezoteryczne w internecie

mapa strony