Horoskop Negatywny

Wszyscy mamy mnóstwo wad. Poznaj negatywne strony swojego Znaku Zodiaku przedstawione w krzywym zwierciadle?

Baran – 21 marzec/19 kwiecień – Dzieci urodzone w tym znaku są wściekłe, kłamią, histeryzują, kradną cukierki, niszczą ubrania.

Byk – 20 kwiecień/20 maj – Dziecko urodzone w tym znaku jest rozwydrzonym lizusem, gadającym bez przerwy i gromadzącym potworne ilości śmieci i zabawek.

Bliźniak – 21 maj/21 czerwiec – Dzieci urodzone w tym czasie są przede wszystkim wredne. Zajmują się nieustannie intrygowaniem między rodzicami.

Rak – 22 czerwiec/22 lipiec – Dziecko urodzone w tym znaku jest podejrzliwe i zdziczałe. Dręczy zwierzęta. Toczy obolałym wzrokiem po dziecinnym pokoju i robi na złość.

Lew – 23 lipiec/22 sierpień – Dzieci urodzone w tym znaku są tyranami i rozkapryszonymi bałwanami. Wszystko im się należy, chętnie cwałują na sterroryzowanych babciach.

Panna – 23sierpień/22 wrzesień – Dzieci urodzone w tym znaku są płaczliwe i uparte. Chętnie robią doświadczenia na zwierzętach i rodzeństwie zapisując wyniki.

Waga – 23 wrzesień/22 październik – Dziecko urodzone w tym znaku jest niezwykle układną, pozbawioną charakteru kukiełką.

Skorpion – 23 październik/21 listopad – Dzieci urodzone w tym czasie, są pozornie grzeczne i pogodne, acz kopią wilcze doły, zastawiają pułapki i sypią truciznę do placka ze śliwkami.

Strzelec – 22 listopad/21 grudzień – Dziecko urodzone w tym znaku jest złośliwe i przemądrzałe. Pozbawione serca i wdzięku.

Koziorożec – 22 grudzień/19 styczeń – Od tego dnia zaczną się rodzić nieszczęsne Koziorożce. Dziecko Koziorożec jest skryte, zakompleksione, ssie palec.

Wodnik – 20 styczeń/18 luty – Na świat przychodzą Wodniki, dzieci wampiry wysysające soki z Bogu ducha winnych matek.

Ryba – 19 luty/20 marzec – Dziecko Ryba, to mały rozdygotany histeryk. O ile w ogóle przestaje płakać, zanosi się piskliwym idiotycznym chichotem.


star - najlepsze strony ezoteryczne w internecie

mapa strony