Imiona męskie – litera E

Znaczenie najbardziej popularnych imion męskich – E

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  W  Z

Edgar – sprzyja mu w życiu szczęście i dobrobyt. Bogactwo, które osiąga niejednokrotnie jest wynikiem walki o byt. Nie jest to jednak walka podstępna. Bystry umysł.
Imieniny: 10 czerwca, 8 lipca

Edmund – stały, lojalny, dyplomatyczny charakter. Posiada wrodzone zdolności kierownicze. Wyprowadzony z równowagi mówi prawdę w oczy i tym naraża się swojemu otoczeniu.
Imieniny: 30 października, 16 listopada, 20 listopada, 1 grudnia

Edward – nieprzeciętna indywidualność, która lubi chodzić własnymi drogami. Dobry rozjemca w trudnych sprawach. Spostrzegawczy. Lubi ciepło domowego ogniska.
Imieniny: 5 stycznia, 18 marca, 13 października

Edwin – powabny, miły, mający w życiu szczęście. O jego przyjaźń często zabiegają inni ludzie, których przyciąga jego pomysłowość i inicjatywa.
Imieniny: 11 marca, 18 maja, 4 października

Egon – osoba wojownicza. Żadna władzy i panowania. Nie liczy się z przeciwnościami. Stały i posiadający zdolności kierowania innymi.
Imieniny: 15 lipca

Emanuel – sprawiedliwy, bogobojny, zrównoważony. Ufny w Bożą opatrzność.
Imieniny: 26 marca

Emil – natura lubiąca wieczną rywalizację z innymi. Współzawodnictwo na wszystkich odcinkach jego życia, to najpotężniejsza cecha jego charakteru.
Imieniny: 22 maja, 5 sierpnia, 8 sierpnia, 6 października, 11 października, 14 listopada

Erazm – o miłej, wdzięcznej powierzchowności, który kocha o pragnie być kochanym. Jest mile widziany w towarzystwie i jako towarzysz podróży.
Imieniny: 2 czerwca, 25 listopada

E – dalej


star - najlepsze strony ezoteryczne w internecie

mapa strony