Imiona żeńskie – litera B

Znaczenie najbardziej popularnych imion żeńskich – B

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  W  Z

Balbina – wrażliwa, ujmująca. Bardzo zmysłowa. Urodzony przywódca, doskonale znająca ludzkie ułomności i wady oraz zalety
Imieniny: 31 marca, 2 grudnia

Barbara – posiada pewny siebie charakter. Niezależna, lubi swobodę myśli i działania. Lojalna. Tajemnicza. Dobry organizator. Pracowita, chętnie pomaga innym.
Imieniny: 4 grudnia

Beata – Szlachetna. Dobry doradca, z wielkim poczuciem odpowiedzialności. Lubi wygody życia.
Imieniny: 8 marca, 6 września, 22 grudnia

Bernadetta – posiada silny nieugięty charakter, przy równoczesnej łagodności i cierpliwości. Odporna psychicznie. Nieco ociężała i leniuchowata.
Imieniny: 11 lutego, 16 kwietnia

Bogna – lubi zaszczyty i pochwały. Ma słaby charakter. Lubi wesołe towarzystwo. Często wtrąca się do nie swoich spraw, czym zraża do siebie otoczenie.
Imieniny: 20 czerwca, 23 lipca

Bogumiła – posiada krytyczny umysł. Łatwo przystosowuje się do otoczenia. Dobry znawca ludzkiej natury. Pewna siebie, obrotna, niezależna.
Imieniny: 13 stycznia, 20 czerwca, 20 grudnia

Bożena – posiada słaby charakter i jest uparta. Lubi, aby z jej zdaniem zawsze się liczono. Lubi pochwały i wesoły tryb życia. Często wtrąca się nie do swoich spraw.
Imieniny: 13 marca, 20 czerwca

Brygida – dobry znawca ludzkiej natury. Posiada krytyczny umysł. Szybka w decyzjach. Łatwo daje się wyprowadzić z równowagi, ale w chwilach zasadniczych, bystra i stanowcza.
Imieniny: 1 lutego, 23 lipca, 8 października

C – dalej


star - najlepsze strony ezoteryczne w internecie

mapa strony