Imiona żeńskie – litera E

Znaczenie najbardziej popularnych imion żeńskich – E

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  W  Z

Edyta – szczęśliwa. Jej życie powinno się zawsze układać pomyślnie. Potrafi nim kierować. W zaistniałych trudnościach jest dzielna i umie walczyć o swój byt.
Imieniny: 9 sierpnia, 16 września

Eleonora – Sprawiedliwa. Stała. Lubi swobodę myśli i działania. Posiada zdolności organizacyjne i kierownicze. Ma skłonności do okultyzmu i zgłębiania tajemnic wiary.
Imieniny: 21 lutego

Eliza – tajemnicza, dyplomatka, lojalna. Odpowiedzialna za swoje czyny. Kocha przyrodę. tolerancyjna.
Imieniny: 14 czerwca, 17 sierpnia, 4 września

Elżbieta – lubi wielką swobodę w swoim działaniu. Nieskrępowana, logicznie myśląca, dobry dyplomata, wszystko analizująca. Jest niekiedy dobrym, odpowiedzialnym doradcą.
Imieniny: 18 czerwca, 4 lipca, 8 lipca, 21 października, 5 listopada, 14 listopada, 17 listopada

Emilia – wrażliwa, odważna i wymowna. Lubi rywalizację i prawie zawsze z kimś współzawodniczy. Spokojna, lubi dalekie podróże i zmianę otoczenia.
Imieniny: 23 maja, 24 czerwca, 30 czerwca, 19 sierpnia, 24 sierpnia, 24 listopada

Estera – wielka intelektualistka, wrażliwa, ambitna. Obrotna. Pewna siebie i swoich poczynań. Twórczy umysł, pełen pomysłów. Towarzyska.
Imieniny: 24 maja, 7 lipca

Eulalia – dobry organizator. Wrażliwa, inteligentna, wymowna. Posiada zdolności do okultyzmu. Zrównoważona, a jednocześnie dynamiczna.
Imieniny: 12 lutego

Ewa – dobry obserwator życia ludzkiego. Inteligentna, wrażliwa. Dobroduszna, ale często zmienna w swoich poglądach. W niesprzyjających warunkach potrafi być intrygantką.
Imieniny: 24 grudnia

F – dalej


star - najlepsze strony ezoteryczne w internecie

mapa strony