Imiona żeńskie – litera K

Znaczenie najbardziej popularnych imion żeńskich – K

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  W  Z

Kamila – wszechstronna, niespokojna i zmienna natura. Czasem zdolna do zazdrości. Wielka estetka. Lubi podróże i piękno otoczenia.
Imieniny: 16 września

Karolina – miła, towarzyska. Zawsze zajęta. Wszechstronne zainteresowania towarzyszą jej przez całe życie. Lubi zmiany i dalekie podróże.
Imieniny: 9 maja, 5 lipca, 18 lipca, 18 listopada

Katarzyna – wnikliwa, kulturalna, subtelna i stała w swoich przekonaniach. Posiada wielkie poczucie odpowiedzialności. Ceni wielkie ideały.
Imieniny: 2 lutego, 13 lutego, 9 marca, 24 marca, 1 kwietnia, 30 kwietnia, 25 listopada, 30 grudnia

Kazimiera – szlachetna, posiadająca zdolności dobrego organizatora. Jako przywódca cieszy się zasłużonym autorytetem. Jest wielka filantropką.
Imieniny: 21 sierpnia

Klara – dyplomatka. Wrażliwa na otoczenie. Posiada kierownicze zdolności i umie przeprowadzać swoje zamiary. Ma trzeźwy, wyraźny sąd o sprawie, której broni.
Imieniny: 17 kwietnia, 11 sierpnia, 12 sierpnia, 18 sierpnia

Klaudia – niepewna siebie, wahająca się w podejmowaniu decyzji. Niepewna swoich sadów o innych. Opanowana, ale nieraz niecierpliwa.
Imieniny: 15 lutego, 20 marca

Klementyna – delikatna, łagodnego usposobienia. Spokojna, cierpliwa i wyrozumiała. Wrażliwa i uczuciowa. Zna ludzka naturę i potrafi tłumaczyć ludzkie przywary.
Imieniny: 8 września

Kleopatra – inteligentna, przywódcza, żądna władzy, sławy i oddawania jej należnego szacunku. Jest opiekuńcza, troskliwa, dbająca o rodzinę.
Imieniny: 25 września, 20 października

K – dalej


star - najlepsze strony ezoteryczne w internecie

mapa strony