Imiona żeńskie – litera S

Znaczenie najbardziej popularnych imion żeńskich – S

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  W  Z

Sabina – intelektualistka, ambitna i wrażliwa. Wielka filantropka. Małostkowa w ubiorach i w wysławianiu się. Zadowolona z podjętych przez siebie prac społecznych
Imieniny: 29 sierpnia, 27 października, 5 grudnia

Salomea – inteligentna, z dużym zasobem wiedzy o ludzkich ułomnościach i słabościach. Żądna władzy i błyszczenia wśród otaczających ją osób.
Imieniny: 17 listopada, 19 listopada

Scholastyka – posiada ujmująca osobowość. Wrażliwa, towarzyska. Posiada wielki wpływ na otoczenie. Lubi pouczać innych. Kłótliwa.
Imieniny: 10 lutego

Sławomira – lubi spokój. Jest dobrym rozjemca we wszystkich sporach. Życzliwa ludziom i zwierzętom. Lubi sławę i usilnie na nią pracuje.
Imieniny: 23 grudnia

Stanisława – zawsze zajęta. Wszystko analizująca przed podjęciem każdej decyzji. Wielka filantropka. Energiczna, zapobiegliwa.
Imieniny: 5 sierpnia

Stefania – ambitna, wrażliwa. Dobry doradca, na którym można polegać. Oddana domowi i rodzinie. Konserwatystka.
Imieniny: 18 września

Stella – urokliwa, wywiera ogromny wpływ na otoczenie. Dobrotliwa i serdeczna, choć niekiedy zmienna. W ciężkich chwilach jest wypróbowana podporą dla innych.
Imieniny: 14 lipca, 15 sierpnia

Sylwia – posiada wielkie zdolności, ale ich nie wykorzystuje. Ogranicza się do tego co przyniesie jej życie. Doceniając autorytatywność w życiu, może być niekiedy trudna we współżyciu.
Imieniny: 3 listopada

T – dalej


star - najlepsze strony ezoteryczne w internecie

mapa strony