Rak Zodiak

Rak: 22 czerwiec/22 lipiec: żywioł – woda: władca – Księżyc

KOBIETA

Woli, żeby ją uwodzono. On, musi być elegancki, umieć słuchać, interesować się jej poczynaniami, lubić dzieci. Aby pokonać jej zahamowania, powinien poczęstować ją przynajmniej lampką szampana. Zanim ona się odda, musi poczuć się dobrze i pewnie, dokładnie poznać partnera i jego mieszkanie. Kiedy już raz dojdzie do zbliżenia, następne przychodzą jej bez trudu. Nie chce przygód i w kochanku upatruje ojca swoich dzieci.  Najbardziej liczą się dla niej ciepłe słowa i czułość.

Dość szybko i łatwo podnieca się w łóżku – popada wówczas w uniesienie, staje się głośna. Niczego nie udaje, nie potrafi grać. Nie chce być obserwowana w czasie orgazmu, jest to dla niej krępujące. Jej postępowanie w znacznym stopniu zależy od humoru. Kocha głębokie pocałunki, które mogą nawet doprowadzić ją do orgazmu. Najbardziej czuły rejon jej ciała to piersi. Szybko podnieca się przy dotykaniu całych piersi i całowania jej sutków.

Kobieta Rak pod wpływem ciągle zmieniającego się księżyca uwielbia się oddawać. Chciałaby być kochana na plaży i w delikatnych falach morskich. Kobieta Rak, jak żadna inna, żyje przeszłością. Często powraca wspomnieniem do swych dawnych przeżyć miłosnych.

MĘŻCZYZNA

Sentymentalny, brak mu pewności siebie. Potrzebuje przyjaźni i zaufania. Jest lojalny, umie słuchać i służyć radą.

Nie lubi jednak, gdy partnerka opowiada mu o swych erotycznych doświadczeniach. Traktuje ją jak własność. Jest przekonany, że w łóżku może ją czegoś nauczyć i ona powinna podtrzymać tę iluzję.

Jest zmysłowy, ale konwencjonalny. Respektuje potrzebę wstępnej gry miłosnej, którą czasem zaczyna jeszcze w kuchni lub na klatce schodowej. W łóżku okazuje się mistrzem w „pieszczotach palcowych”.

Baran  Byk  Bliźnięta  Rak  Lew  Panna  Waga  Skorpion  Strzelec  Koziorożec  Wodnik  Ryby


star - najlepsze strony ezoteryczne w internecie

mapa strony