Strzelec Zodiak

Strzelec: 22 listopad/21 grudzień: żywioł – ogień: władca – Jupiter

KOBIETA

Seks traktuje jak rodzaj sportu. Nie jest on dla niej przeżyciem wewnętrznym. Niczemu ani nikomu nie oddaje się całkowicie. Intryguje ją mężczyzna, który jej się wymyka, nieuchwytny. Jest wrażliwa, łatwo ją zranić, ale też łatwo ująć miłymi słówkami, pochlebstwami. Mężczyzna o gładkich manierach, elokwentny ma u niej duże szanse. Może też ulec sprytnemu bałamutowi, lecz szybko się na nim pozna i nie będzie to romans długotrwały. Lubi się kochać w plenerze – na plaży, w namiocie, w leśniczówce.

Dąży do szybkiego spełnienia, nawet do kilku orgazmów po kolei. Nie ma nic przeciwko temu, aby jego orgazm nastąpił wcześniej, wówczas masturbuje się przy nim. Nie bawią jej wyszukane sposoby ani kochankowie nazbyt ekscytujący się. Pragnie miłości świeżej, radosnej, wolnej. Czasami lubi sobie pogadać w czasie igraszek miłosnych. Ma dość osobisty stosunek do swoich włosów.

Kiedy mężczyzna je podziwia, bawi się nimi, szczotkuje, gładzi, przymyka oczy i mruczy. Odpowiada jej ten rodzaj podniecenia. Ale najbardziej wrażliwe ma uda i biodra; szczególnie głaskanie wewnętrznej strony ud przyprawia ją o dreszcz rozkoszy. Ponieważ lubi podróże, w wyobraźni uprawia miłość w różnych zakątkach świata. Rzadko jest zadowolona z tego, co posiada, jej tęsknoty są nie do zaspokojenia, toteż puszcza wodze fantazji. Często zdradza w myślach swojego partnera.

MĘŻCZYZNA

Życie erotyczne daje mu dużo zadowolenia, choć nie są to eksplozje seksu. Sam stosunek nie jest dla niego wielkim przeżyciem, za to ogromnie lubi uwodzić, zdobywać i uprawiać grę miłosną.

Ma zręczne palce i język, którym operuje sprawnie w mowie i pieszczocie. Chętnie próbuje wszystkiego i spełnia wszelkie życzenia partnerki. Dlatego też często je zmienia.

Baran  Byk  Bliźnięta  Rak  Lew  Panna  Waga  Skorpion  Strzelec  Koziorożec  Wodnik  Ryby


star - najlepsze strony ezoteryczne w internecie

mapa strony