Symbolika Kolorów

Biały – Z kolorem białym często identyfikują się osoby egocentryczne, samotne, indywidualiści, oraz ci, co mają niskie poczucie własnej wartości.

Żółty – Ludzie, którzy lubią kolor żółty na ogół posiadają takie cechy jak towarzyskość, chęć przekazu wiadomości, komunikatywność, bystrość, otwartość.

Różowy – Ludzie, którzy lubią kolor różowy posiadają takie cechy jak kochliwość, współczucie, empatię, skłonność do wzruszeń, uczuciowość, życzliwość, wrażliwość.

Pomarańczowy – Ludzie, którzy lubią kolor pomarańczowy są usposobieni w takie cechy jak aktywność, dobre zorganizowanie, niecierpliwość, energiczność.

Czerwony – Osoba, która lubi kolor czerwony posiada takie cechy jak ekstrawagancje, ambitność, odwagę, energię, bezpośredniość, dynamikę i jest hojna.

Niebieski – Ludzie lubiący barwę koloru niebieskiego są zazwyczaj przywódczy, inteligentni, odpowiedzialni, samowystarczalni, rozsądni, zrównoważeni, wierni, dyplomatyczni.

Zielony – Osoby lubiące kolor zielony, to ludzie towarzyscy i przyjaźni, bezkonfliktowi, stali w uczuciach i ceniący spokój. Lubią stałe związki i stabilizację.

Fioletowy – Osoby, które identyfikują się z kolorem fioletowym są zazwyczaj wielkoduszni, władczy, pełni ducha, bogaci w myśli, poszukują odpowiedzi na pytania egzystencjalne.

Brązowy – Kolor brązowy jest często ulubionym kolorem ludzi, którzy są uczciwi, niezawodni, praktyczni, pomocni, uporządkowani, solidni i pozbawieni wyrafinowania.

Szary – Osoby lubiące kolor szary, często mają takie cechy jak pasywność, są podatni na stres, nadmierne obciążenie, mało energiczni z uwagi na swą bierność.

Czarny – Osoba identyfikująca się z kolorem czarnym, posiada takie cechy charakteru jak zdyscyplinowanie, niezależność, obdarzona jest w silną wolę i własne przekonania.


star - najlepsze strony ezoteryczne w internecie

mapa strony