Wróżby email

Każdy chce poznać swoją przyszłość. Dowiedzieć się, czego może się, w niej spodziewać. Jak rozwiną się interesujące go sprawy. Jednak nie każdemu chce się odwiedzać gabinety, nawet najlepszych wróżek w kraju.

W ostatnim czasie Polacy często wybierają oferty wróżb przez internet. Internetowe wróżby można podzielić na: wróżby sms-owe, oraz wróżby mailowe. Ogłoszenia zachęcające do skorzystania z obu rodzajów wróżb, znaleźć można w serwisach ezoterycznych, czy gazetach. Szczególnie krzykliwe potrafią być te, prezentujące wróżby sms-owe.

Osoby, którym zależy na uzyskaniu od wróżki odpowiedzi na jedno, krótkie pytanie mogą zdecydować się na wróżbę sms, jednak nie ma wówczas pewności, kto wysłał odpowiedź. Czy nie jest to automatyczna, losowa odpowiedź, albo czy nadawcą nie jest pseudo wróżbita, który z ezoteryką nie ma nic wspólnego.

Wróżby mailowe są bardziej wiarygodne: przede wszystkim, takie oferty pochodzą często bezpośrednio od konkretnych wróżek i jasnowidzów, którzy po zadaniu pytania udzielają bardziej rozbudowanej odpowiedzi. Dzięki temu można upewnić się, że rzeczywiście zapoznali się oni z naszym problemem, i że przeanalizowali go, przed udzieleniem odpowiedzi.

We wróżbach mailowych korzystne jest również to, że do ich treści można wrócić w razie potrzeby, wydrukować ją, albo przekazać dalej innemu odbiorcy np: rodzinie, lub znajomym. Sms jest formą bardziej krótkotrwałą.

Jeśli więc chcemy już zdecydować się na korzystanie z usług wróżek drogą internetową, to wybierzmy raczej wróżbę przesyłaną mailem, która choć może być droższa, to jednak daje większą pewność, że pochodzi od prawdziwej osoby, która zna się na swoim fachu.


star - najlepsze strony ezoteryczne w internecie

mapa strony