Wróżby miłosne

Któż z nas nie chciałby wiedzieć, co go czeka w miłości? To chyba jeden z najbardziej zagadkowych aspektów naszego życia. Jego niezwykłość opiera się głównie na zaskakująco szybkim obrocie spraw. Miłość, to uczucie, z którym świadomość przegrywa każdą walkę. Dzisiaj możemy być czegoś pewni, a jutro życie może sprawić, że nasz miłosny świat legnie w gruzach, albo odmieni się na lepsze.

Już małe dziewczynki wróżą sobie na lekcjach, bo chcą poznać imię swojego ukochanego, albo pragną się dowiedzieć, czy kolega z trzeciej ławki zwróci na nich w końcu swoją uwagę. Wróżby miłosne, to jedne z najpopularniejszych przepowiedni przeprowadzanych przez wróżki. Tego typu wróżby przyciągają jak magnes.

Dużą popularnością cieszą się internetowe serwisy oferujące wróżby miłosne za darmo. Co możemy znaleźć na ten temat w Internecie? Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło “wróżby miłosne za darmo” i otrzymamy listę stron, które oferują nam to, czego poszukujemy i czym jesteśmy zainteresowani. A lista wynikowa jest naprawdę bardzo długa.

W sieci znajdziemy wróżby miłosne oparte na numerologii, według której, na to – czy związek dwojga ludzi będzie udany, czy też nie, bardzo duży wpływ mają liczby życia obojga partnerów. Każdej liczbie życia przypisane są cechy charakteru i ogólna charakterystyka osoby posiadającej daną liczbę życia. Znając liczby życia, obojga partnerów można porównać ich charaktery i przeprowadzić analizę informującą o tym, czy dane osoby będą umiały się ze sobą porozumieć i czy do siebie pasują. Inna wróżba miłosna polega na zestawieniu znaków zodiaku obojga partnerów.

W Internecie znajdziemy również wiele starodawnych rytuałów, zaklęć i magicznych wróżb, które miały zapewnić szczęście w miłości, długie i udane trwanie związków, oraz oczarowanie osoby, którą skrycie kochamy i zawładnięcie jej sercem.


star - najlepsze strony ezoteryczne w internecie

mapa strony