Wróżby sms

Ostatnio można zauważyć ciekawy trend – na różnych portalach i w gazetach zaczynają pojawiać się w dużych ilościach reklamy wróżek, jasnowidzów i innych specjalistów z dziedziny ezoteryki, którzy swoje usługi oferują przez przez… sms. Może wydawać się to dziwne, bo jak nawiązać kontakt z osobą, której stawia się wróżbę. Jak poznać dokładniej jej problem i wreszcie jak w wyczerpujący sposób odpowiedzieć jej, kiedy do dyspozycji ma się jedynie 160 znaków wiadomości tekstowej? Sms-owe wróżby zachęcają niską, w porównaniu z innymi formami kontaktu ceną, oraz możliwością uzyskania szybkiej odpowiedzi na zadane pytanie. Co otrzymują w zamian?

Na różnych forach internetowych można znaleźć wypowiedzi osób, które już korzystały z takiej formy wróżb. Z ich relacji wynika zazwyczaj, że odpowiedzi, jakie uzyskiwały były często zupełnie oderwane od rzeczywistości. Nie związane z zadanym pytaniem, jakby wysłane z automatu. Inni wspominali zaś, że po wysłaniu jednego smsa, otrzymywali wkrótce prośbę o podanie kolejnych danych o sobie. W każdym w następnym smsie za kilka, kilkanaście złotych. Łącznie z takich sms-owych konsultacji zbierała się pokaźna sumka. W internetowych dyskusjach można znaleźć także wypowiedzi osób, które pracowały w tym biznesie.

Okazuje się, że zasada działania wróżek sms-owych bywa podobna jak w przypadku czatów erotycznych. Tak więc „napaloną blondynką” w rzeczywistości jest znudzony młody chłopak, a np. „wróżką pierdziuszką” –  studentka nie mająca żadnych zdolności ezoterycznych, lecz nadrabiająca sporą wyobraźnią.

Osoby korzystające z usług wróżek sms, po jakimś czasie może czekać niezbyt miła niespodzianka. Niektórzy wspominają, że od numeru „wróżki” zaczęli otrzymywać smsy typu „wkrótce czeka cię ważne wydarzenie, odpisz by dowiedzieć się jakie” itp. Nękanie takimi smsami było częste i jeszcze bardziej podważało wiarygodność usługi. Podsumowując, można stwierdzić tylko, że zamiast wydawać pieniądze na smsy, lepiej odłożyć większą kwotę i wybrać się do prawdziwej wróżki.


star - najlepsze strony ezoteryczne w internecie

mapa strony