Wróżki

Chcemy wierzyć w to, że istnieją nieomylne wróżki i wróżbici. Że jasnowidze ściśle przewidzą naszą przyszłość i odpowiedzą na dręczące nas pytania.

Niestety, prawda jest taka, że żadna z tych osób nie może być uznana za nieomylną. Niczyje przewidywania nie sprawdziły się jeszcze w 100%. Możemy jednak wpłynąć na to, aby mieć jak największe szanse na uzyskanie odpowiedzi zbliżonych prawdzie.

Przede wszystkim, należy starannie wybrać wróżkę. I niekoniecznie jest to ta, która w gazecie reklamuje się jako „Najsłynniejsza wróżka w Polsce”. Być może ktoś z naszych znajomych zna zaufaną osobę z której usług możemy skorzystać.

Możemy także spróbować kierować się własnymi przeczuciami, intuicją i wrażeniem, jakie robi na nas dana osoba. Jeśli już na początku mamy wątpliwości co do osoby, mimo, że wszyscy ją zachwalają – nie warto decydować się na wizytę.

Podczas wizyty nie nastawiajmy się sceptycznie. Nasze nastawienie może mieć wpływ na atmosferę wizyty i przełożyć się na mniej wiarygodne odpowiedzi. Jeśli np. oczekujemy tylko pozytywnych informacji, a nie zaakceptujemy bolesnej prawdy, lub propozycji pracy nad sobą, nie ma sensu udawać się do wróżki.

Kolejna kwestia to, o co pytamy. Najsłynniejszy wróżbita w Polsce radzi, aby dobrze przemyśleć to, o co chcemy zapytać osobę stawiającą wróżbę. Im bardziej szczegółowe będzie takie pytanie, tym wyraźniej można sformułować odpowiedź. Nie pytajmy jednak w imieniu kogoś innego, a przede wszystkim swoje sprawy.

Warto wspomnieć jeszcze o jednym zagadnieniu, by nie udawać się do wróżki z każdym drobnym problemem. Nie prowadzi to do niczego dobrego, a również, tak jak i wiele innych spraw, może przerodzić się w uzależnienie. Lepiej zachować umiar i spotykać się z wróżką w ważnych sprawach.


star - najlepsze strony ezoteryczne w internecie

mapa strony